HDM meble kuchenne, meble biurowe, szafy, garderoby, Kuchnie Zgorzelec | O FIRMIE
Spółka HDM w Ruszowie to firma produkcyjno-handlowa z dużym i wieloletnim doświadczeniem w panelach i meblach dla indywidualnego klienta, z wyrobami, towarami i usługami najwyższej jakości oraz miłą i kompetentną załogą.
HDM Kuchnie Zgorzelec, szafy, garderoby, meble kuchenne, meble biurowe, szafy pod zabudowe, szafy wnękowe, meble na wymiar, szafy na wymiar, agd, Zgorzelec, Goerlitz
10
page-template-default,page,page-id-10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,
 

Dlaczego my?

  1. Indywidualne wymiary i estetyka mebli
  2. Profesjonalne doradztwo
  3. Kompleksowa obsługa
  4. Doświadczenie zdobyte w Polsce i zagranicą
  5. Realizacja projektów nietypowych
  6. Transport i montaż u Klienta
  7. Sprzedaż sprzętu AGD
  8. Atrakcyjne ceny od producenta

Historia HDM

Jesteśmy polską firmą produkcyjno-handlową, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji mebli na wymiar. Bazując na bogatym doświadczeniu w wykonawstwie mebli kuchennych oraz udanych realizacjach nietypowych zabudów meblowych, rozszerzyliśmy działalność o projektowanie i produkcję mebli na wymiar do łazienek, sypialni, salonów dziennych, gabinetów oraz bibliotek. Siedziba firmy HDM znajduje się w Bolesławcu i Ruszowie (woj. dolnośląskie). Działamy na terenie całej Polski. Obsługujemy także Kontrahentów z Niemiec.

Misja firmy

Wymagania Klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Spełniamy je dzięki posiadanej wiedzy i umiejętnościom w zakresie aranżacji pomieszczeń. Dokładamy wszelkich starań, aby pomieszczenia, które meblujemy, cechowała niepowtarzalna estetyka i najwyższa funkcjonalność. Śledzimy aktualne trendy w światowej architekturze wnętrz, wdrażając je w codziennej pracy. Podejmiemy się każdego wyzwania – również nietypowego i skomplikowanego.

Kuchnie na wymiar

Projektowanie i realizacja kuchni na wymiar to nasza flagowa usługa. Dzięki grupie doświadczonych pracowników, zaprojektujemy nawet najbardziej nietypową kuchnię, a następnie wdrożymy projekt w Państwa domu lub mieszkaniu. W ofercie posiadamy kuchnie do zabudowy oraz szeroki wybór urządzeń AGD. Najwyższej jakości meble tworzymy w profesjonalnym zakładzie produkcyjnym w Ruszowie. Dla nas niemożliwe nie istnieje!

Realizacja pomysłów Klienta

Pomagamy naszym Klientom realizować najśmielsze i najbardziej nietypowe wizje aranżacyjne. Z przyjemnością wysłuchamy Państwa pomysłów, udoskonalimy je i przedstawimy koncepcję wcielenia ich w życie. Nie trzeba posiadać profesjonalnego projektu. Stworzymy go od samego początku.

Oferujemy sprzęt AGD, urządzenia do zabudowy oraz systemy kuchenne wszystkich znanych firm na polskim rynku. Z nami zaaranżujecie swoją unikalną kuchnię kompleksowo!